Електромобілі, екологічні спорткари й автівки-безпілотники – усе це і навіть більше від сьогодні відкрите для публіки. Перед цим унікальні транспортні засоби показали журналістам.

Інноваційні суперкари у Токіо представили найбільші японські та європейські компанії. Цьогоріч фестиваль уперше відкрили для журналістів. Токійський автосалон завжди вирізнявся з-поміж інших сміливим поглядом на майбутнє.

Тож не дивно, що цьогорічним девізом стала фраза "По той бік мотора". Основний акцент розробники автомобілів зробили на безпілотне керування, зручність у використанні та екологічну чистоту. А в деяких моделей штучний інтелект самостійно аналізує поведінку водія і, відповідно до отриманих даних, автономно керує автомобілем.

Розвиток інфраструктури для топливних елементів і для заряду батареї у всьому світі буде відбуватися з різною швидкістю. Це залежатиме від країн, рішення уряду та інвестицій . Ми повинні бути готовими до появи різних технологій,
– розповів віце-президент Toyota Motor Corp Дідьє Лерой.

Однією з яскравих новинок стала легендарна модель Mitsubishi під назвою "Evolution". Тепер це – електрокар. У цій моделі є три двигуни – один спереду і два на задній осі. У салоні замість звичного керма – штурвал, а на дверях немає ручок. Та одним із головних досягнень нової моделі є можливість віддавати команди голосом. До того ж, автомобіль може самостійно зв'язуватися з дроном, який показує пасажирам, як із висоти пташиного польоту виглядає місцевість навколо.

Читайте також: Автошоу в Токіо 2017: головні новинки

Своїх прихильників здивувала і компанія Nissan. Вона представила два сучасних електромобілі. Модель IMx в автономному режимі може проїхати на одній зарядці понад 600 кілометрів. Другою новинкою стала модель Leaf NISMO – це флагман лінійки електрокарів компанії. Він вирізняється більш спортивним екстер'єром та вдосконаленою начинкою автомобіля.

На виставці також представили авто, які мають спеціальне призначення. Скажімо, машини для людей з обмеженими можливостями. А ще особливі мотоцикли і навіть фургони для служб доставки. Мотор-шоу триватиме до 5 жовтня.