Українка у 79 років вперше отримала водійські права

Минулого тижня до Сервісного центру МВС завітала мила клієнтка поважного віку, пані Ольга. Мета її візиту – отримання першого у житті посвідчення водія.
Українка у 79 років вперше отримала водійські права - 20 серпня 2021 - Auto24

Українка у 79 років вперше отримала водійські права

logo20 серпня 2021, 15:15
logo0
logo0 хв

Самостійно зареєструвавшись до е-черги, жінка прийшла вперше складати теоретичний іспит аби надалі керувати автівкою. Здивовані були всі! І молодь, яка теж прийшла на іспит, і адміністратори. Ніхто не пам’ятав аби в екзаменаційному класі був клієнт в такому віці.

Читайте також: Як обміняти старі права на нові

Пані Ольга з легкістю склала теоретичний іспит, допустивши лише 1 помилку, і вже наступного дня прибула на автодром. Дуже хвилювалася. 20 хвилин – жодної помилки

Сьогодні адміністратори сервісного центру МВС № 4841 у Миколаєві із задоволенням видали клієнтці її перше в житті посвідчення водія.

Зі слів пані Ольги, стати автомобілістом у поважному віці змусило життя. Чоловік важко хворий, а без водія в родині дуже складно. Тож, щоб не пилився в гаражі Део Матіз, до речі з автоматичною КПП, вирішила вивчитися в автошколі.

У Сервісному центрі МВС поздоровили пані Ольгу з отриманням посвідчення водія та сказали що чекають її знову через 2 роки на обмін посвідчення водія.