Українськими власниками "дизельгейтних" VW Golf зацікавились шахраї

Через події з недійсними сертифікатами автовласники можуть втратити свій автомобіль.
Українськими власниками "дизельгейтних" VW Golf зацікавились шахраї

VW Golf Sportwagen

logo20 липня 2018, 13:03
logo0
logo0 хв

Про випадки шахрайства щодо власників "дизельгейтних" VW Golf Sportwagen повідомив імпортер цієї марки компанія "Порше Україна". За інформацією прес-служби компанії, шахраї телефонують власникам цих авто та на підставі недійсних сертифікатів вимагають передати їм автомобілі. А сьогодні вланиками цих авто є близько 2800 українців.

За інформацією "Порше Україна", у них "відсутня офіційна інформація про скасування реєстрації автомобілів Golf Sportwagen (Variant) в Україні".

Читайте також: названа проблема з сертифікатами на VW Golf Sportwagen

Компанія-імпортер застерігає, що у випадку надходження до власника VW Golf Sportwagen інформації щодо можливого скасування реєстрації авто, про підозрілий дзвінок потрібно повідомити у Головний сервісний центр МВС за телефоном 044 290 19 88 або на електронну адресу info@hsc.gov.ua, а також представників "Порше Україна" про це за телефоном 044 492 97 27 або на електронну адресу poua@porscheukraine.com.ua.

Компанія "Порше Україна" на даний момент "інтенсивно працює над пошуком сприятливого для клієнтів рішення. Як тільки у нас буде інформація щодо подальшого плану дій, ми в найкоротші строки повідомимо про це", - говориться в повідомленні компанії.

Компанія також повідомила про хід вирішення ситуації з недійсними сертифікатами відповідності. "Ми працюємо над сертифікацією зазначених автомобілів. В даний час ми деталізуємо та систематизуємо сам процес і вже було успішно проведено кілька початкових етапів. Наступним кроком буде розгляд можливості повторної реєстрації вказаних автомобілів.

Ми впевнені, що з моменту узгодження всіх деталей, нам знадобиться декілька місяців для повної реалізації вказаного процесу для всіх автомобілів Golf Sportwagen (Variant). Буде розроблено таку процедуру, завдяки якій, за участі представників нашої дилерської мережі, буде гарантована швидка реалізація рішення. Ми будемо супроводжувати власників цих автомобілів і маємо намір покрити пов'язані з цим витрати та забезпечити компенсацію за створені незручності".

Нагадаємо, що стало відомо, чи виникнуть проблеми у "акційних" Audi.