В Україні створять підприємства з виробництва електромобілів

Народні обранці впевнені, що інвестиційний клімат України буде привабливим для тих, хто захоче вкласти кошти в виробництво електротранспорту.
В Україні створять підприємства з виробництва електромобілів
logo6 вересня 2018, 10:45
logo0
logo0 хв
РЕКЛАМА

Щойно розпочала роботу дев’ята сесія ВР України VIII скликання як законодавці в транспортному комітеті розглянули низку законопроектів, які стосуються не лише стимулювання розширення ринку електромобілів в Україні, а й розвитку галузі електромашинобудування.

Читайте також: Tesla Semi потрапила в об'єктив блогера: Відео

Мова йшла про податкові та митні пільги при ввезенні електроавтомобілів в Україну, їхнє використання перевізниками, створення мережі нових зарядних станцій, яким скасують ліцензування на продаж електороенергії.

Цими законодавчими ініціативами передбачено значне поліпшення екологічної ситуації в державі, зменшення кількості викидів шкідливих речовин у довкілля.

“На мою думку, найголовніше те, що у законопроектах пропонується надання вигідних умов інвесторам, які створюватимуть підприємства по будівництву електротранспорту в Україні. Таким чином ми не лише наповнимо внутрішній ринок екологічно чистими видами транспорту, а й побудуємо вітчизняні конкурентоспроможні сучасні автобудівні підприємства”, пише на своїй сторінці FB Ярослав Дубневич, голова комітету Верховної Ради України з питань транспорту.