Вчені представили авто, що зможе літати

Китайський виробник Ehang представив "розумний та екологічний літаючий апарат" під час урядового саміту World Government Summit, що проходить в Об'єднаних Арабських Еміратах від 12 по 14 лютого.
Вчені представили авто, що зможе літати

ФОТО: retail-loyalty.org|

Літаюче авто оминатиме затори

logo13 лютого 2017, 15:45
logo0
logo0 хв

Новинка оснащена електричним двигуном і повним автопілотом, пасажирам потрібно лише натиснути кнопку "старт", передає retail-loyalty.org.

Транспортний засіб, що зовні схожий на популярний у Європі міні-автомобіль Smart, зможе перевозити пасажирів на невеликі дистанції, минаючи затори. Літаючий автомобіль також оснащений надсучасними механізмами безпеки: якщо вбудована система подасть сигнал про ймовірну поломку, автівка негайно приземлиться у найближчому можливому місці.

Читайте також: Китайці підняли у небо літак без палива

У керуванні транспортний засіб дуже простий: як на навігаторі, потрібно ввести кінцеву точку маршруту, натиснути на сенсорну кнопку й автомобіль сам довезе водія до потрібного місця. Усі системи комунікації зашифровані, кожен власник літаючого автомобіля матиме свій унікальний ключ. Окрім цього, в системі автівки збудовано заборону на польоти під час несприятливих погодніх умов.