Вінничина може стати центром виробництва автокомпонентів в Україні

Одразу дві японські корпорації з виготовлення автомобільних запчастин та компонентів вирішили розпочати виробництво на Вінничині.
Вінничина може стати центром виробництва автокомпонентів в Україні

ФОТО: oblrada.lviv|

Виробництво джгутів на заводі Fujikura на Львівщині

logo22 листопада 2017, 16:15
logo0
logo0 хв

Японські компанії Sumitomo та Fujikura мають намір на Вінничині створити виробничі підприємства. Окрім того, одна з них заявила про намір перенести сюди керівництво виробничими потужностями всього регіону.

Про це заявив голова Вінницької ОДА Валерій Коровій після перемовин з японською делегацією за участі японського посла Сігекі Сумі, передає Вежа.

Читайте також: Білорусів примусово пересадять на китайські авто

Зокрема, японська корпорація Sumitomo Corp може розмістити у Вінниці «не тільки безпосередньо виробництво, а й перевести в місто топ-менеджмент, який відповідає за виробництво у всіх країнах СНД. Це дозволить створити значну кількість робочих місць для так званих «білих комірців». За рік корпорація планує створити до 2 тисяч робочих місць, а в майбутньому – до 4 тисяч», – зазначив Валерій Коровій.

В Вінниці вже знайдено виробничі потужності у промзоні, справа лише за завершенням перемовин.

Корпорація Sumitomo спеціалізується на виготовленні електрообладнання, автокрісел та інших деталей для брендів Toyota, Honda, Mitsubishi, Mersedes-Benz та інших.

Плани з відкриття заводу по виробництву авто компонентів також озвучила компанія Fujikura. В неї вже працює завод у Львівській області, тепер інвестори хочуть розмістити ще один у Немирові Вінницької області. Виробництво буде розміщене на площах колишнього лікеро-горілчаного заводу. Персонал компанії вже пройшов навчання на львівському заводі.
Втім, про точний час запуску виробництва та інші деталі у Вінницькій ОДА журналістам поки що не повідомили.

Нагадаємо, що українці витратили на придбання нових авто у 2017 році 28 млрд. гривень.