Volkswagen вироблятиме електрояхти з сонячними батареями: унікальний проєкт

Німецька автомобільна компанія Volkswagen відтепер вироблятиме електричні яхти. Концерн разом зі своїм підрозділом Cupra оголосив про початок співпраці з брендом Silent Yachts.
Volkswagen вироблятиме електрояхти з сонячними батареями: унікальний проєкт
logo28 лютого 2021, 17:35
logo0
logo0 хв

Компанія Silent Yachts виготовляє екологічно чисті яхти з електромоторами та сонячними панелями. Вона вже спустила на воду 11 електросуден.

Цікаво Лікар на гіперкарі SSC Tuatara побив рекорд Bugatti та Koenigsegg – вражаючі фото та відео

В залежності від виконання та розмірів, потужність електромоторів човнів становить від 10 до 26 кіловатів, а ємність батарей – від 150 до 532 кіловат-годин.

Тобто яхта може приводитися або ж тільки енергією від сонячних батарей, або електрикою, виробленою панелями та дизельним генератором.

Огляд унікальної електричної яхти: дивіться відео

Що відомо про співпрацю Volkswagen та Silent Yacht

Через підвищення попиту на такі яхти Silent Yacht вирішив залучити Volkswagen Group. У компанії сподіваються таким чином підняти обсяги виробництва до 50 яхт на рік.

Німецький автовиробник допоможе не тільки дизайном від свого бренду Cupra, але й надасть нову платформу від електромобілів. Мовиться про:

  • батареї;
  • електромотори;
  • інвертори, які вже використовуються в електрокарах ІD3 та ID4.

Відтепер ці деталі ще й допомагатимуть при створенні люксових човнів.


Яхта, обладнана сонячними батареями / Фото Silent Yachts

Також у випуску:

Каліфорнійська Alpha Motor Corporation показала вже третю варіацію кузова, що має назву Jax. Нещодавно компанія вже презентувала дводверний електромобіль Ace Coupe. Автомобільна новинка фактично є позашляховим хетчбеком.

Дивіться програму "Авто24" на 24 каналі: відео