![Волонтери обладнали прально-лазневий комплекс у напівпричепі](https://auto.24tv.ua/resources/photos/news/202208/4047502d07c38-df25-4c3a-aea6-41839e42744a.jpg?w=400&h=225&fit=cover&output=webp&q=85)
Прально-лазневий комплекс від Полянської громади
На Закарпатті в Полянській громаді для військових створили мобільний лазне-пральний комплекс. Цей комплекс базується на базі напівпричепа, який тягне тягач IVECO Stralis 460. Їх пофарбували у захисний темно-зелений колір, щоб автопоїзд був менш помітним для ворогів.
Також цікаво як перевезти пральну машину в легковому авто
Завдяки цьому комплексу військові на передовій матимуть змогу випрати, висушити, попрасувати одяг і помитися. Комплекс має душові та парну лазню, облаштовану деревом. Під час переобладнання майстрами Полянської громади було враховано всі пропозиції військових щодо технічного забезпечення.
Позаду, в технічному відсіку, розміщені дизель-генераторні установки автономного енергозабезпечення, а також спеціальне обладнання для підключення до зовнішньої мережі.
До початку повномасштабного вторгнення Міноборони України проводило закупівлю лазне-пральних комплексів у офіційних виробників на базі МАЗ та КрАЗ. Станом на 2021 рік за п’ять років ЗСУ поповнились новими лазне-пральними комплексами у кількості понад 60 одиниць.