У свіжому випуску програми "Наші гроші" – журналісти знайшли в декларація чиновників автомобілі, які були придбані за фіксовану ціну не залежно від марки, року, комплектації та навіть реальної ціни на кожне авто.

Здається, українські чиновники знайшли закритий авторинок, на якому можна придбати елітні автомобілі за дуже низькими цінами. Наприклад, нардеп Ігор Мосійчук зумів купити Lexus LX570 в 2015 році аж у чотири рази дешевше, аніж на ринку. У його декларації ціна на авто вказана у розмірі 149 тисяч гривень.

А нардеп Сергій Лабазюк зумів за копійки придбати в 2014 році Mercedes. Ціна за авто в декларації дивним чином збігається з ціною автомобіля Мосійчука – теж 149 тисяч гривень. Наразі такий автомобіль коштує щонайменше втричі дорожче.

Дружина надрепа Сергія Тарути зуміла придбати Lexus дешевше за набір столового срібла. Цей автомобіль обійшовся знову ж таки у 149 тисяч гривень.

І не тільки купують автомобілі, а деякі чиновники ще й продають свої елітні автівки теж за ту ж саму суму – 149 тисяч гривень. Фактично, чиновники дарували авто своїм покупцям.

Не тільки нардепам так щастить з автомобілям, а ще й суддям. Наприклад, суддя Київського апеляційного суду Світлана Алданова придбала Toyota RAV-4 за ті ж самі 149 тисяч гривень. Хоча реальна вартість цього авто в рази вища.

Як чиновники купують різні авто за фіксовану ціну – дивіться у розслідуванні.