На Львівщині стартував Чемпіонат України з гірських автоперегонів. Вперше за 15 років спорткари ганяли не у горах, а по місту. У курортний Трускавець з`їхались 24 найсильніші гонщики країни, які змагались між собою у чотирьох залікових групах.

Спортивні автомобілі після "зимової сплячки" потребують детального обстеження. Та навіть за хорошої підготовки на перших змаганнях року можуть траплятися неприємності.

"Ніколи не знаєш, що буде на першому етапі. Бо може вилізти все, що завгодно. Ми виїжджали на відкритті на подіум і в нас хруснула "граната". Прямо на подіумі. Ніхто машини не торкався пів року, але тим не менше", – розповів учасник перегонів Сергій Бабак.

Учасники змагань повинні були проїхати три кілометри траси. Найскладніший елемент – так звана "бочка". На швидкості автомобілі повинні проїхати 360 градусів і далі курсувати по парку.

Перегони у місті мають свої складнощі. Адже не всі вписувались у поворот, або розвертались там, де не треба.

У підсумку трьох заїздів першого етапу у класі найпотужніших автомобілів А4 переможцем став Павло Чумаков. Клас А3 за Володимиром Апостолюком. У слабших категоріях перемогу здобули Георгій Ільїн та Олександр Медведченко.

Читайте також: Як Ніколь Кідман відкривала новий сезон Formula-1