Які машини одіозного Клименка виставили на аукціон

22 елітних автомобілі екс-міністра доходів і зборів Олександра Клименка продадуть на аукціоні. Агентство з розшуку та менеджменту активів сьогодні передасть автівки держпідприємству "СЕТАМ", яке і займеться їх продажем.
Які машини одіозного Клименка виставили на аукціон

ФОТО: Сегодня|

Машини Клименка продадуть на аукціоні

logo3 листопада 2017, 12:54
logo0
logo0 хв

Про це повідомила кореспондент 24 Каналу в прямому ефірі.

Наразі 5 машин одіозного екс-міністра Олександра Клименка виставили на аукціон. Зокрема, BMW B6 Alpina, оцінювальна вартість якої 2,3 мільйона гривень, BMW Х6 – близько 2,2 мільйона гривень, Merсedes-Benz GL – понад 1,3 мільйона гривень, дві Toyota Camry – близько 500 тисяч гривень. Стан автомобілів описаний на офіційному сайті держпідприємства "СЕТАМ". Окрім цього, перед аукціоном люди можуть самі оцінити авто, записавшись на огляд машини.

Читайте також: Клименко іронічно прокоментував обшуки у його приміщеннях

Відомо, що продаж авто відбудеться 20 листопада. До цього дня держпідприємство "СЕТАМ" прийматиме заявки від потенційних власників. В аукціоні може взяти участь будь-яка людина.

Будь-який бажаючий може зареєструватись на сайті Open Market і подати свою заявку на будь-яку з автівок. Після цього сформується квитанція на сплату гарантійного внеску, після чого людину допустять до відкритих торгів. У визначений день потрібно буде зайти на наш сайт, обираєте потрібний лот і вже торгуєтесь,
– пояснив процедуру аукціону гендиректор держпідприємства "СЕТАМ" Віктор Вишньов.

Згідно з правилами аукціону, переможе той, хто запропонує найвищу ставку. Торги відбуватимуться з 9:00 до 18:00. Проте, відповідно до регламенту, вони можуть продовжитись, якщо люди пропонуватимуть ще ставки.

Нагадаємо, що раніше арештоване майно екс-міністра втікача Олександра Клименка прокуратура через суд передала в державну власність. Це 154 об'єкти нерухомого майна. Зокрема, елітні квартири в Києві, 17 добудованих та недобудованих маєтків у селі Козин. Крім того, мисливська база під Києвом, 22 елітних авто і тисяча залізничних напіввагонів.