Які вживані автомобілі українці купують найчастіше

Складено рейтинг автомобілів, які найчастіше продаються вживаними всередині країни.
Популярні вживані авто в Україні, які купують найчастіше

ФОТО: 24 Канал|

Найпопулярніші вживані авто в Україні

logo16 листопада 2017, 15:15
logo0
logo0 хв
РЕКЛАМА

Рейтинги продажів нових автомобілів не збігаються з популярністю на вторинному ринку.

Адже всередині країні українці перепродують авто, які купили кілька років тому. Окрім того, на ринок впливає ввіз в нашу країну вживаних авто.

Читайте також: Нове чи вживане: які авто обирають українці

За 10 місяців 2017 року українці перепродали один одному близько 365 тисяч легкових авто. Окрім того, з рук в руки перейшло ще 74 тисячі комерційних машин, повідомляє Auto-Consulting. Для порівняння: за цей же період українці купили 64 нових легкових авто та 46 тисяч – ввезли з-за кордону вживаними.

Найпопулярнішим легковим автомобілем при перепродажі вже багато років підряд є Daewoo (ЗАЗ) Lanos. Його «двійник» ЗАЗ Sens з меншим за об’ємом двигуном 1,3 л – на п’ятому місці. Це авто-довгожителі (випускаються з 1998 рокі і понині), тому на ринку їх дуже багато.

Слідом за лідером – популярна серед українців Skoda Octavia (також виробляється в Україні), далі йдуть Volkswagen Passat та Chevrolet Aveo (назва української версії – ЗАЗ Vida).

Якщо говорити про рейтинг марок, то тут досі першість тримає російська Lada – дається взнаки велика кількість моделей та великий проміжок часу популярності цієї марки, в тому числі тривале лідерство на ринку нових авто. Загалом, ринок б/в перепродажів на 29% складається з авто виробництва України, Росії та колишнього СРСР.

Читайте також: Опубліковано рейтинг авто, які найкраще продаються

Структура ринку перепродажів в Україні також значно відрізняється від аналогічної для нових авто. Якщо кросовери (SUV) на ринку нових авто займають близько половини продажів, то на ринку внутрішніх перепродажів – лише трохи більше 15%.

Нагадаємо, що українці витратили на нові автомобілі у 2017 році вражаючу суму грошей.