Якими можуть бути пікапи від Rolls-Royce та BMW

Після створення пікапу Mercedes-Benz X-Class автомобільне співтовариство почало фантазувати про такі ж автомобілі інших преміум-марок. Дизайнери навперебій малюють свої версії пікапів BMW та навіть Rolls-Royce.
Якими можуть бути пікапи від Rolls-Royce та BMW

ФОТО: carscoops|

Можливий пікап від Rolls-Royce

logo14 листопада 2017, 08:41
logo0
logo0 хв

Як міг би виглядати пікап Rolls-Royce, якби британська компанія все-таки наважилась його зробити? Бразильський дизайнер Клебер Силва намалював проект такого пікапу в стилі Rolls-Royce. Більше того, дав йому назву – Haunt (привид).

Яким міг би бути пікап Rolls-Roycе.

В малюнку все, як міг би зробити Rolls-Royce - передня частина зі знаменитою фігуркою духу екстазу, двері, що відчиняються нарозхрист, знайомий силует… Добре, що це лише уява одного дизайнера і подібне творіння ніколи не виїде на дороги. Інакше його б злякалися не лише звірі.

Читайте також: BMW M3 CS: баварці запропонували динаміку разом з комфортом

Інший проект пікапа від BMW створено дизайнером Рейном Пріском. Тут все ще простіше: він узяв переднюю частину від BMW X5 та приладнав до нього кузов. Вийшло не так страшно, навіть трохи мило. Кузовні лінії продовжені на кузов, а по периметру авто намальовані пластикові сірі пороги. Картину довершують великі чорні диски на колесах.

Варіант пікапа на базі BMW X5.

Будуть автовиробники робити подібні проекти чи ні – покаже час. Адже ще п`ять років тому преміум-марки відхрещувались від позашляховиків. Сьогодні цей сегмент без Porsche Cayenne, Maserati Levante та Bentley Bentayga вже важко уявити.

Нагадаємо, що купівля авто онлайн б’є рекорди.