Колишній заступник генерального прокурора Пшонки Євген Блажівський за роки служби побудував собі будинок площею 1260 квадратних метрів. Доньки екс-прокурора, які працюють суддями, також декларують великі площі нерухомості, готівкові заощадження та ювелірні прикраси.

Про це повідомляє Bihus.info, посилаючись на дані проекту "Декларації".

Будинок екс-прокурора Блажівського знаходиться у селі Дмитрівці під Києвом і оформлений на дружину Любов. Він був введений в експлуатацію у вересні 2010 року.

Також, згідно з витягом із Реєстру речових прав на нерухоме майно, у 2006 році Любов Блажівська по договору дарування стала власником квартири у Львові. Із транспортних засобів Євген Блажівський володіє Jeep Grand Cherokee 2011 року випуску.

Читайте також: Казка про шалені знижки: сім'я лікарки купила нерухомість у 100 разів дешевше ринкової ціни

Їх старша донька Оксана Блажівська працює суддею Господарського суду міста Києва. У своїй декларації за 2016 рік вона вказала квартиру площею 110 квадратних метра у Києві, записану на неповнолітню доньку Соломію, а також каблучки з перлами та діамантами, дві ікони із дорогоцінних металів і фарфоровий барельєф ручної роботи із позолотою. Готівкою Оксана Блажівська зберігає 3 тисячі євро, близько 6 тисяч доларів і 130 тисяч гривень.

Молодша донька колишнього прокурора Наталія Блажівська також вершить правосуддя у Вищому адміністративному суді. Згідно із декларацією, вони з чоловіком живуть у будинку площею 259 квадратних метра у Дмитрівці, а пересуваються на автомобілях Subaru Forester і Subaru Legacy.

Проте слід зазначити, що чоловік судді Сергій Ткаченко працює директором правового департаменту корпорації “Індустріальна спілка Донбасу” Сергія Тарути і упродовж останніх чотирьох років його доходи коливалися від 2 до 4 мільйонів гривень, тому задеклароване майно може бути пояснене.

Сам же Євген Блажівський працював у органах прокуратури з 1981 по 2012 рік, у 2012 – 2014 роках був ректором Національної академії прокуратури. Жодним бізнесом ані він, ані його близькі родичі ніколи не займалися.