![Жодного штрафу за 36 років – названий найкращий водій України](https://auto.24tv.ua/resources/photos/news/201812/9427934614f5-7c42-48d3-9995-2511655b5f16.jpg?w=400&h=225&fit=cover&output=webp&q=85)
Посилання скопійовано!
РЕКЛАМА
Жінка з Житомира стала найкращим водієм України: за 36 років жодного штрафу.Таку відзнаку водійка здобула в рамках акції “Керуй”.Про це повідомляється в матеріалі телеканалу UA: Житомир.
Чиьтайте також: Ціни на бензин в США впали до 17,95 грн/л
“Надія Шеремет має "кришталеву" хворобу, але це не завадило їй змінити п'ять автомобілів та пристосуватись до кожного з них. Акція "Керуй" - це спільний проект Національної поліції України та Консультативної місії Європейського Союзу, що популяризує дотримання правил дорожнього руху”, — йдеться в повідомленні.