З’явився рейтинг найпопулярніших електромобілів в Україні у 2017 році

За перші п'ять місяців 2017 року в Україні зареєстровано близько тисячі електромобілів, що втричі більше, ніж за такий же період-2016.
З’явився рейтинг найпопулярніших електромобілів в Україні у 2017 році

Nissan Leaf "обідає"

logo21 червня 2017, 19:30
logo0
logo0 хв

Більшість українських автомобілістів надає перевагу вживаним електрокарам, тому кількість нових авто складає лише 18%.

А загальний рейтинг найпопулярніших електрокарів в Україні в 2017 році, як повідомляє Cardiagram, виглядає так:

1. Nissan Leaf
Перше місце з величезним відривом! Продажі Nissan Leaf становлять 85% від усіх електромобілів в Україні. Варто додати, що нова модель Nissan Leaf може витримати близько 250 км без підзарядки. Проте найпопулярніший електрокар в Україні можна знайти лише на автобазарах, бо офіційно він ще не представлений.

2. Ford Focus Electric
На повністю зарядженій батареї електричний Ford Focus може проїхати до 185 км. Електрокар також офіційно не представлений в Україні. Його можна знайти на популярних автомобільних ринках або ж у автодилерів.

3. BMW i3
Німецький електрокар має певну перевагу – авто можна обрати з маленьким двигуном внутрішнього згорання, що працює як генератор для підзарядки батареї. Таким чином BMW i3 зможе проїхати близько 185 км. На українському авторинку BMW i3 представлена офіційно. Цьогоріч компанія BMW вже продала в Україні 24 таких електромобіля.

4. Tesla Model S
Ця модель може проїхати більше 500 км без підзарядки. В Україні такий електрокар офіційно не представлений. Однак його можна знайти не зовсім законним шляхом. У 2017 році українці придбали 24 авто Tesla Model S – стільки ж, як і BMW.

Читайте також: Названо топ-10 найнадійніших автомобілів 2017 року