Навіть бувалого автомобіліста може вразити картина, коли вона до останнього сантиметра вкрита товстим шаром суцільної криги. Чи варто лякатися?
Крига на поверхні автомобіля – не така вже велика проблема, але кілька сумнівних нюансів таки є. Так, певну шкоду для машини виключати не можна, але коли ви бачите свою ластівку у крижаному панцирі, ця неприємність вже сталася і сумувати немає сенсу.
Для відкриття дверей не треба здирати кригу по її периметру – вона зруйнується сама з меншою ймовірністю пошкоджень фарби
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Окріп на скло: як правильно розморозити автомобіль взимку
Водієві важливо знати, що певними діями він може реально нашкодити машині.
Лід на поверхні ручок не становить великої небезпеки, але якщо ручку заклинило зсередини, її можна випадково зламати
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як виїхати з парковки, якщо вона в снігу
Перед початком руху склоочисники треба звільнити від криги. Це корисно для них самих, та й водієві може знадобитись
Майже універсальна зимова порада: напередодні зими натріть кузов захисним поліролем. Мається на увазі так званий твердий віск, який іноді називають карнауба, і не плутайте його з тим рідким воском, яким обдають машину на автомийці, щоб не витирати її довго і нудно серветками. Перш за все, захисний віск закриє мікротріщини на фарбі і лаку, вода не проникатиме у них, і потім, перетворюючись на кригу на морозі, не руйнуватиме покриття. А по-друге, завдяки воску жорсткий сніг і крига не залишатимуть на лаку подряпин. Взагалі-то навоскувати кузов можна і взимку, але це буде складніше, оскільки потрібен буде теплий бокс.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чим краще зчищати сніг з машини