Шляхопровід на Буковині відновили, а капремонт буде після війни

11:21, 8 листопада, п'ятниця

У Чернівецькій області аварійний шляхопровід над залізничною магістраллю відновили й забезпечили повноцінний рух вантажного та пасажирського транспорту.

Транспортний перехід на ділянці дороги Доманове – Ковель – Чернівці – Тереблече поблизу села Коровія зазнав аварійно-відновлювальних робіт. Основна причина такого втручання проста – споруда перевищила свій нормативний термін експлуатації.

Яке йдеться на сторінці Служби відновлення та розвитку інфраструктури у Чернівецькій області, шляхопровід ввели у стрій у 1982 році. Відтоді за 42 роки експлуатації серйозних ремонтів не проводилося.

Читайте також На Львівщині зробили один шляхопровід, перекрили інший: схеми об'їзду

Для проведення капітального ремонту фінансування в такий складний час обмежене, отож провели відновлення, що дозволить безпечно експлуатувати цей об’єкт ще не один рік. Для укріплення опорних залізобетонних стійок було застосовано сучасну технологію – армування карбоновою плівкою.

Для автомобілів з системою старт-стоп потрібні спеціальні акумулятори. АКБ Bosch серій S4 Е та S5 А вироблені за спеціальною технологією, яка забезпечує надійне електроживлення автомобілів з такою системою, відмінно приймають заряд та мають підвищену продуктивність.

Рекламна інформація

Фото: Служба відновлення у Чернівецькій області

Після підготовки поверхні шляхом піскоструменевого очищення, смуги карбонової плівки фіксувалися вздовж стійок і обмотувалися навколо них у декілька шарів. Такий метод дозволив значно підвищити міцність конструкцій.

Комплекс заходів з укріплення та стабілізації шляхопроводу, спрямованих на продовження терміну його експлуатації, виконано в повному обсязі. Роботи з усунення аварійних пошкоджень проводились у межах експлуатаційного утримання.

Читайте також В Житомирській області відремонтували шляхопровід на дорозі Київ-Чоп

Таким чином шляхопровід на трасі М-19 загальною протяжністю 114 метрів отримав паспорт і надалі забезпечуватиме вантажне та пасажирське транспортне сполучення, що для логістики воєнного часу дуже важливо.