На дорозі нахаб та усіляких паскудників вистачає, однак у Німеччині голосно лаятися у відповідь, а тим паче погрожувати чи показувати образливі жести, не варто - суми штрафів прилетять космічні.
Врівноваженість та стриманість водія повинна переважати навіть у стресових ситуаціях та неадекватних діях інших учасників дорожнього руху. Деколи краще вдавати, що не чуєте хама, інакше гаманець може спустошитись на солідну суму.
Про негативні наслідки неадекватності коротко, але зрозуміло повідали експерти truckeronroad.com.
Читайте також В Німеччині почнуть штрафувати за українські номери
Агресія у відповідь – це реальний шанс отримати штраф, оскільки такі дії можуть обернутися скаргою і навіть позовом. У водія немає гарантії, що його дії не записуються на смартфон чи звичайний відеореєстратор – гаджети тепер фіксують все. Тим паче, що доказів про спровоковану грубіяном ситуацію у більшості випадків не матимете.
У Німеччині існує чималий перелік звинувачень та штрафних санкцій щодо жестів погроз та образ.
Таким чином, перед тим як щось показувати жестом чи сипати лайкою, варто згадати, скільки зайвих грошей маєте в гаманці чи на банківській карточці.
Читайте також За зйомку жертви аварії в Німеччині "оператора" судитимуть за кримінальною статтею
Надавши відео для доказу, вам припишуть погрози, що спричинили розлад психічного здоров’я та інші звинувачення, починаючи від появи мігрені та втрати потенції. За ґрати, звісно, не посадять, але штраф можуть вліпити солідний.