Здавалося б, питання нескладне – "Тойота" не ламається, а Volkswagen - еталон якості. Все інше - на любителя. Але ж якби все було так просто!
Більшість користувачів жадають мати у першу чергу безвідмовний автомобіль (звідки беруться кілька відсотків інших, ми поговоримо іншого разу). І як же багато з них бувають розчаровані після купівлі вживаної машини, модель якої має на ринку славу надійної: збої електроніки, протікання рідин, стукіт, заїдання, відверті поламки... Чому так трапляється, якщо поряд тисячі аналогічних вживаних машин цілком підтверджують свій імідж бездоганних?
Автомобілі Mercedes – дуже надійні та престижні, але купувати їх з пробігом 600 000 км після таксі, навіть після німецького, дуже не рекомендується.
Читайте також: Купив вживане авто: що треба відразу у ньому зробити
Всі розуміють, що чималий вік машини ще не значить, що вона принципово гірша за надійністю, ніж така саме нова. Але є чимало чинників, які “корегують” імідж навіть найнадійнішої моделі.
Машина після великої родини, де батьки вічно заклопотані, не кращий варіант для покупки. Дорослим в такій родині часто бракує часу на догляд за авто.
В гаражному сервісі сміливо беруться і за більш-менш сучасні машини. Але такі екземпляри потім краще не купувати.
Wolf Oil Corporation має власну команду досліджень і розробок, лабораторії та виробництво мастильних матеріалів для автомобілів у Бельгії. Тому всі процеси виготовлення олив проходять постійний контроль і сертифіковані за стандартами ISO. Це виключає можливість підробок та появи у продажу неякісної продукції у всіх країнах, де представлений бренд Wolf Lubricants.
Не довіряйтеся суцільно самому лише доброму імені моделі, яку ви вподобали. Серед десятків та сотень машин на вторинному ринку можна легко натрапити на вкрай запущений екземпляр.
Читайте також: Як вигідно продати вживаний автомобіль: секрети перекупників
А взагалі, подумайте – можливо, варто шукати “свою” машину не серед загальновизнаних взірців надійності? Можливо, для ваших умов експлуатації підійде добре збережений екземпляр моделі-середнячка? Вивчіть інформацію про подібні авто, часто серед цих “сірих мишок” є вдалі комплектації без проблемної електроніки, з надійним мотором і простенькою безвідмовною трансмісією.
Обравши авто непрестижної марки, але в гарному стані, ви не переплатите за бренд і не отримаєте головний біль від машини з ретельно вичавленим, як лимон, ресурсом.
Надійність для сучасного авто – поняття не самодостатнє, воно пов’язане з цілою купою умов і заперечень. Тому обираючи вживану машину, сьогодні як ніколи слід звертати увагу на її минуле. Дуже важливо, щоб протягом першої частини свого життя машина обслуговувалася згідно регламенту автовиробника і не працювала “на знос” – в таксі, в офісі великої компанії, у небагатій родині в глибокій провінції. Навіть модель з найкращою репутацією треба перевірити на предмет реального пробігу та ступеню зносу основних агрегатів.
Читайте також: Як правильно обрати вживаний автомобіль