"Дорога Добра" від WOG допомагає дітям, які постраждали від війни

1 вересня стартує благодійний проєкт мережі АЗК WOG "Дорога добра". Його традиційним атрибутом є фіолетові горнятка з єдинорогами, з яких упродовж акції можна буде посмакувати улюбленими напоями. 
Акція "Дорога Добра" від WOG - Auto24
logo31 серпня 2023, 18:45
logo0
logo0 хв
РЕКЛАМА

Благодійним партнером “Дороги добра” є громадська організація “Фонд Маша”, незмінним амбасадором – Маша Єфросиніна.

Цьогоріч мета проєкту – зібрати 3 млн грн на закупівлю обладнання для дитячих лікарень, де лікують дітей, які постраждали від війни. Долучитися до когорти тих, хто допомагає в порятунку життів маленьких українців, просто: варто лише придбати на будь-якому АЗК WOG напій у благодійному фіолетовому горнятку з єдинорогом, яке коштує 5 грн. Кошти від продажу цього горнятка будуть спрямовані до “Фонду Маша” на закупівлю обладнання.

Також у тему: Академія кави WOG навчає ветеранів та їх родичів кавовій справі

“Дорога добра” зародилася в ті часи, коли корпоративна соціальна відповідальність не була мейнстрімом. Ключовою метою проєкту завжди був порятунок дітей. До повномасштабного вторгнення ми системно допомагали лікарням, що спеціалізуються на лікуванні малечі з серцевими хворобами. Після 24 лютого 2022 року змістили акцент на підтримку медзакладів, що рятують діток, які отримали поранення від терористичних дій країни-агресора. Завдяки всім, хто долучається до ініціативи, другий рік поспіль лікарні отримують вкрай необхідне обладнання. Фіолетове горнятко стало не просто символом проєкту, а й дієвим інструментом допомоги та наочною демонстрацією того, що кожне горнятко кави рятує”, – зазначає Геннадій Карлінський, директор з маркетингу мережі АЗК WOG.

Цьогоріч в межах проєкту планується закупити біохімічний автоматичний аналізатор для Одеської обласної дитячої клінічної лікарні, рентгенівську систему з функціями ортопантомографії та телерентгенографії q обладнання для отримання цифрових рентгенівських знімків для Міської дитячої лікарні №5 Запоріжжя.

“П`ятий рік поспіль я долучаюся до проєкту “Дорога добра” в якості співорганізатора та амбасадора. Допомога дітям – це одна з найважливіших місій, оскільки в суспільства, яке не дбає про наступні покоління, немає майбутнього. Для мене вкрай важливо, що бізнес, фонди та українці системно об’єднують зусилля задля вирішення цього питання. В рази більшої ваги це набуває в часи війни, коли дії агресора травмують тисячі дітей. Допомогти врятувати їх – наша спільна мета”, – підкреслила співорганізатор та амбасадор проєкту “Дорога добра” Маша Єфросиніна.

Мережа АЗК WOG реалізовує благодійний проєкт “Дорога добра” сімнадцятий рік поспіль. Щороку – це сотні тисяч благодійників, які долучаються до ініціативи; кілька операційних, що отримують нове обладнання. За весь час реалізації проєкту вдалося допомогти з обладнанням понад 30 лікарням, лікарі яких змогли врятувати тисячі діток. А ще – на цьому проєкті виросло ціле покоління українців, яке сьогодні заїжджає на АЗК зі своїми дітками, щоб пригостити їх улюбленими напоями у фіолетових горнятках з єдинорогом і допомогти врятувати дитячі життя.

Окрім того, в проєкті “Дорога добра” закладена вагома складова – формування культури благодійності в українців, яка в часи війни проявляється у підтримці й допомозі тим, хто опинився в скруті й потребує цього найбільше.