Дизайнери BMW вперше показали 2 Series Gran Coupe

Чекати на спортивний купеподібний седан доведеться не менше року, але баварці запевняють, що це буде гідний конкурент Mercedes CLA та Audi A3 Sedan
Дизайнери BMW вперше показали 2 Series Gran Coupe

ФОТО: autocentre.ua|

Перший офіційний дизайнерський скетч BMW 2 Series Gran Coupe

logo5 лютого 2018, 17:55
logo0
logo0 хв

До ЗМІ потрапило перше офіційне зображення майбутнього “гранкупе” від BMW – спортивного седану 2 Series GC.

Наразі модель проходить випробування, а її прем'єра запланована у 2019 році. BMW 2 Series Gran Coupe виступає прямим конкурентом Mercedes-Benz CLA та Audi A3 Sedan. З офіційних джерел відомо, що новинка матиме задньопривідну компоновку, оскільки основою для неї служить купе BMW 2 Series. Поки що це уся достовірна інформація.

Відкритими залишається питання про тип кузову автомобіля: буде нова модель С-класу седаном, як BMW 6 Gran Coupe або ж ліфтбеком – за прикладом BMW 4 Gran Coupe. Так само неясно, які силові агрегати отримає майбутня модель – експерти прогнозують, що це будуть бензинові турбомотори об'ємом 1,5 і 2,0 л, а також дволітрові турбодизелі, не виключаючи й версію BMW M2 Gran Coupe з трилітровим турбованим двигуном потужністю 365 к.с., що стане суперником Mercedes-AMG CLA 45 та Audi RS3 Sedan. Однак, не виключена й поява гібридної модифікації Gran Coupe другої серії.

Читайте також: На заздрість Rolls-Royce: китайська марка Hongqi показала вражаючий концепт