Експерт розповів, чому дефіцит пального не вдається швидко подолати

Для українських автомобілістів з початком війни стало правилом гарного тону тримати завжди повним бак і мати одну або кілька повних каністр.
Експерт розповів чому дефіцит пального не вдається швидко подолати - 9 червня 2022 - Auto24
logo9 червня 2022, 16:14
logo0
logo0 хв

Попри скасування держрегулювання цін на пальне, щоб заправити автомобіль, українцям необхідно відстояти чималу чергу, а перед тим — знайти заправку, де бензин є.

Читайте також: Як злити пальне з баку автомобіля

Ліквідація дефіциту пального відбувається повільно через ажіожат серед населення, впевнений, директор консалтингової групи А-95 Сергій Куюн.

"Багато людей просто стоять у тих чергах, щоб залити 10 літрів у повний бак, у них немає критичної потреби в тому пальному, а є якийсь страх… З повним баком, мабуть, спиться якось уночі легше”, — вважає експерт.

"Коли складаємо прогнозний баланс, все одно не розраховуємо на такий ажіотаж. Якщо підсумувати все, що постачають у Київ, це не дуже відрізняється від довоєнного рівня. Тобто пального везуть багато, але таке враження, що воно йде в суху землю… Ми бачимо цей приватний транспорт, і кожна машина з каністрою. І саме тому не вдається так швидко ліквідувати дефіцит”, — впевнений Куюн.