В той час, коли криза серйозно зачепила автомобільний ринок, деякі виробники мають додаткові бізнеси, не пов'язані з авто, які допомагають добряче заробити. Так, Bentley з 2013 року випускає елітні меблі і продає дивани за ціною малолітражок.

Ціни на меблі – приголомшливі. Детальніше про це – у програмі "Авто24" на 24 каналі.

Зверніть увагу Jaguar вразив проєктом електричного гіперкара: неповторний дизайн та надпотужність

У новій колекції пропонують:

  • софу – майже за 15 тисяч доларів;
  • м'яке крісло – понад 9 тисяч;
  • стілець – майже 4,5 тисячі;
  • ліжко – майже 12 тисяч доларів.

Увесь набір, не враховуючи податки, може вилитися у понад 40 тисяч доларів. За ці гроші можна придбати нову Toyota Land Cruiser Prado або BMW 3-ї серії.

тойота
Toyota Land Cruiser Prado / Фото toyota-land-cruiser-prado.infocar

BMW
BMW / Фото: txautonet.com

У Bentley наголосили, що за такі гроші клієнт може обрати будь-який матеріал декору для меблів на власний смак. І хоча, за словами автовиробника, відділи декору автомобілів та створення меблів працюють доволі тісно, розташовані вони у різних країнах.

Адже самі меблі випускають не у Великій Британії на Батьківщині Бентлі, а в Італії, яка славиться своїми майстрами з виробництва меблів, котрим вдалося поєднати сучасні технології виробництва з традиційними методами.

меблі
Меблі Bentley / Фото скриншот з відео

ліжко
Ліжко компанії Bentley / Фото autonews.autoua

Також у випуску:

Компанія Hertz зазнала значних збитків через COVID-19. Компанія вже звільнила близько 10 тисяч співробітників, а наступним кроком до зменшення витрат стане повний розпродаж автопарку.

NissАn та ательє Italdesign показали публіці перші серійні екземпляри ювілейного купе Nissan GT-R50 на гоночному кільці "Таціо Нуволарі" в Італії. Цю локацію обрали, бо саме тут Italdesign проводив усі тести нового авто.