Ford тестує браслети, які допоможуть дотримуватися дистанції

Ford готується перезапустити більшість своїх заводів, але шукає способи збереження дистанції між працівниками на конвеєрі. Тому зараз випробовують власний пристрій.
Ford тестує браслети, які допоможуть дотримуватися дистанції
logo30 травня 2020, 17:12
logo0
logo0 хв

У Ford тестують браслет, який одягатимуть на руку кожного працівника. Він допоможе підтримувати дистанцію у 1,5 метра між персоналом. Детальніше про це – у програмі "Авто24" на 24 каналі.

Цікаво Land Rover Defender перетворили в розкішний електрокар з мотором від Tesla: фото

Як тільки дистанція між працівниками зменшуватиметься – браслет почне вібрувати. Таким чином попереджатиме, що потрібно відійти один від одного.


Браслет вібрує, якщо дистанція зменшується / Фото Bloomberg

Поки що цей прилад тестують на невеличких групах добровольців на заводі в Плімуті. Мета – не дати робітникам наближатися один до одного на небезпечну дистанцію, на якій може передаватися вірус.


Головна мета – запобігти поширенню коронавірусу / Фото TsingGoal

Поки що немає точної інформації, коли почнуть масово використовувати новий прилад. Адже повноцінне виробництво автомобілів розпочнеться не раніше, ніж у червні. Наразі Ford випускає апарати штучного дихання, респіратори і маски.

Також у випуску:

Автономний будинок на колесах позашляховик Unicat має все для комфортної подорожі чотирьох осіб протягом 2 тижнів. Це будинок на шасі вантажівок. Його ціна – майже 1,6 мільйона євро.

Ford Mustang 5 років поспіль залишається найпопулярнішим спортивним купе в світі. До того ж Mustang в Америці назвали спортивним автомобілем, який найкраще продається протягом 50 років.