Garia: найменший Mercedes на якому можна їздити по вулиці

Карт для гравців у гольф Mercedes Garia Golf Cart може рухатись зі швидкістю у 70 км/год, причому не лише у межах спортивних полів.
Garia: найменший Mercedes на якому можна їздити по вулиці

ФОТО: businesswire|

Mercedes Garia Golf Cart

logo5 березня 2018, 19:10
logo0
logo0 хв

Відомий виробник спеціалізованого транспорту для гравців у гольф – фірма Garia, збирається показати свою нову модель, до створення якої долучились спеціалісти Mercedes.

Відомо, що гольф – один з видів спорту, котрі належать до “елітних”. І хоча гравцю у гольф не потрібно мати власну яхту, як яхтсмену, чи тримати у конюшні породистого жеребця, як любителю конного спорту, уся екіпіровка, абонемент на корти та інші речі, необхідні гольфісту, коштують чимало. Тож поява гольф карту Mercedes навряд чи здивує тих, хто пов’язаний з цим видом спорту.

Доброчесність восьмидесятирічників скрізь тепер може їхати в стилі через свій місцевий будинок у Флоріді, повертаючи свої носи в плебеїв, які керують одним з цих родових гольф-колясок Club Cart. У їхніх візків є привабливий сенсорний дисплей для керування режимами руху, дезодора, вітрового нагрівача та холодильника? Це сумнівно. Там мало сумнівів, що нічого не буде, як Mercedes Garia Golf Cart, припаркований перед центром громади.

Читайте також: Американці їздитимуть до лікарні на Uber Health

Автомобільчик зовні дуже схожий на Smart ForTwo Cabrio. Це не єдине, що поєднує Garia Golf Cart з Mercedes. Матеріали оздоблення преміум-класу, технологічне оснащення та навіть динамічні показники – усе покликане викликати повагу до власника цього засобу пересування.

Сидіння карта обтягнуті натуральною шкірою та є водонепроникними з огляду на відкритий дизайн кузову. Панелі корпусу, включаючи дах, виконані з вуглецевого волокна. Мікрокар поставляється з Bluetooth та вбудованими гучномовцями високої чіткості. Garia Golf Cart обладнано 14-дюймовим дискам, передніми дисковими гальмами та підвіскою на подвійних ричагах.

У рух автомобіль приводить електромотор та батарея ємністю 10,24 кіловат-години, що дозволяють проїхати на одному заряді до 80 км. Найцікавіше, що цей гольф карт є омологованим для використання на дорогах загального користування. Принаймні у Європі. Максимальна швидкість авто – 70 кілометрів на годину.

Не тіште себе ілюзією, що найменший Mercedes буде найдешевшим: оголошена вартість Garia Golf Cart – 73 000 доларів США. Попереднє замовлення на сайті Garia вже відкрито, майбутні покупці мають внести депозит у розмірі 1000 доларів. Офіційна презентація моделі відбудеться на Женевському автосалоні.

Також цікаво: Автомобілем року 2018 в Європі став Volvo XC40