Гібрид від Geely виявився надто "ненажерливим"

За паспортними даними витрата пального нового гібрида від Geely має становити 3,8 л на 100 км, але фактична витрата сягає понад сім літрів, стверджують китайські таксисти.
Гібрид від Geely виявився надто "ненажерливим"
logo2 січня 2023, 15:14
logo0
logo0 хв

Таксисти, які купили нові плагін-гібридні Emgrand, влаштували акцію протесту та вимагають повернути їм кошти.

Читайте також: У Geely розглядають можливість купівлі Renault

Кілька днів тому користувачі мережі завантажили відео, на якому видно, як біля входу в магазин Geely 4S на Daqing South Road у Хейлунцзяні зібралися кілька водіїв таксі гібридних таксі Emgrand L і Thor Hi·P, щоб захистити свої права.

Банер написом на кузові автомобіля показує: «Geely Raytheon Hi·P неправдиво рекламує, що витрата палива занадто велика і не відповідає рекламі, таксі не можуть собі це дозволити! Поверніть машину та сплатіть компенсацію! На акумуляторі гібрид має проїздити 100 кілометрів, а фактичний час автономної роботи становить 30 кілометрів».

Наразі Geely не відреагувала на інцидент.

Однак деякі користувачі мережі прокоментували, що це незаперечний факт, що електромобілі стикаються з проблемою скорочення терміну служби батареї тут через низьку температуру в Даціні, Хейлунцзян. Однак гібридний автомобіль споживає паливо швидше, ніж паливні транспортні засоби того самого рівня, що є дійсно неприйнятним.