Honda та Waymo випустять чудернацький безпілотник

Японська компанія Honda стала третім автовиробником, з яким співпрацює Waymo. Результатом цього альянсу має стати робо-кур'єр.
Honda та Waymo випустять чудернацький безпілотник

ФОТО: Honda|

Концепт Honda NeuV

logo4 квітня 2018, 14:55
logo0
logo0 хв

Американська компанія Waymo та концерн Honda почали переговори про створення безпілотника ще у 2016 році за ініціативою японської сторони. Найближчим часом ми побачимо результат цієї кооперації – автономний електричний мобіль для кур’єрської служби.

Як значиться у повідомленні інформаційного агентства Bloomberg, глава Waymo Джон Крафчік зауважив: від спільного проекту не слід очікувати “традиційного автомобіля, як ті, що зараз є на дорогах”. Мова йде про те, що компанії працюють не над модифікацією існуючих моделей, а про створення машини з нуля. Повідомляється, що робо-кар зможе розвозити і товари, і пасажирів, не маючи керма й педалей. За розмірами безпілотник буде меншим за вантажівку.

Нещодавно Honda показала концепт автономного сіті-кара NeuV – саме він здається найбільш вірогідним кандидатом на роль безпілотника для Waymo. У той же час компанія Nuro – стартап, заснований колишніми топ-менеджарами попередниці Waymo, показала прототип робо-кур’єра під назвою R1. Ймовірно, творіння Хонди буде чимось середнім між цими двома концептами, а побачимо ми його на одному з найближчих автошоу.


Фото: Прототип Nuro R1 / Nuro

Читайте також: Українські дизайнери створили конкурента Smart за 9 тисяч євро