Ілон Маск виступив проти держпідтримки електромобілів

Генеральний директор Tesla Inc Ілон Маск вважає, що Конгрес США не повинен схвалювати законопроект адміністрації Байдена про збільшення субсидій на електромобілі, заявивши, що ця пропозиція погіршить становище у країні.
Ілон Маск виступив проти держпідтримки електромобілів - 8 грудня 2021 - Auto24
logo8 грудня 2021, 09:12
logo0
logo0 хв

Законопроект, який вже був ухвалений Палатою представників США, передбачає виділення податкової субсидії у розмірі $12500 на купівлю електромобілів, зібраних на заводах, які є членами профспілок та використовують акумулятори американського виробництва.

Читайте також: Ілон Маск продав свої акції на 5 мільярдів доларів

"Чесно кажучи, було б краще, якби закон не було прийнято", - сказав Маск на саміті ради генеральних директорів WSJ. Він також знову заявив про незгоду з пропозицією демократів оподатковувати мільярдерів.

"Немає сенсу забирати роботу з розподілу капіталу у людей, які продемонстрували великі навички… і віддавати її, ви знаєте, суб'єкту, який продемонстрував дуже погані навички у розподілі капіталу, тобто уряду", – вважає Ілон Маск.

Tesla, у свою чергу, не перебуває у профспілці, тому на покупку її продукції поширюватимуться набагато менші пільги. У разі ухвалення законопроекту, резиденти США зможуть розраховувати на пільги до $7500 на покупку автомобілів Tesla.