Кабмін готується вилучати автомобілі у корупціонерів

Процедура зняття транспортного засобу з обліку при переході права власності до нового власника тепер необов'язкова. Транспортні засоби при відчуженні будуть перереєстровувати відразу на нового власника.
Кабмін готується вилучати автомобілі у корупціонерів

ФОТО: Багнет|

Коррупционер

logo30 серпня 2018, 09:09
logo0
logo0 хв

Відповідні зміни до Порядку державної реєстрації (перереєстрації) транспортних засобів внесені постановою Кабміну від 22 серпня 2018 року № 637.

Читайте також: АвтоВАЗ представив наступника "Ниви"

Перелік документів, що підтверджують правомірність придбання транспортних засобів, доповнений договором купівлі-продажу транспортного засобу, укладеного за результатами прилюдних торгів (аукціону) або електронних торгів, за якими продавцем виступає Нацагентство з розшуку корупційних активів.

Сервісні центри МВС також видаватимуть тимчасовий реєстраційний талон і номерні знаки на автомобіль, який передано керуючому на підставі договору, укладеного з Національним агентством з питань виявлення, розшуку та управління активами, отриманими від корупційних та інших злочинів. Тимчасовий реєстраційний талон видадуть на термін, зазначений у договорі управління.

У разі втрати техпаспорта і номерних знаків транспортного засобу, переданого в управління Нацагентством з розшуку корупційних активів, нове свідоцтво про реєстрацію та номерні знаки видаються на підставі заяви керуючого і договору управління.

Читайте також: Українські власники дизельгейтних VW Golf досі не втратили реєстрацію

Також уточнено положення розділу "Майно, яке швидко втрачає свою вартість" додатка до постанови Кабміну від 13 вересня 2017 № 685, що дозволяє більше розкрити право Нацагентства самостійно визначати шлях керування транспортним засобом (реалізація або передача в управління за договором).