KIA та Hyundai можуть відкликати автомобілі через випадки самозаймання

Автомобілі KIA та Hyundai часто самозаймаються. Причина пожеж поки не встановлена, але компетентні органи вже працюють у цьому напрямку.
KIA та Hyundai можуть відкликати автомобілі через випадки самозаймання  - 29 грудня 2021 - Auto24
logo29 грудня 2021, 14:42
logo0
logo0 хв

Національна адміністрація безпеки дорожнього руху США (NHTSA) розпочала розслідування щодо автомобілів KIA та Hyundai через самозаймання. Наразі відомо про 161 пожежу, ймовірною причиною яких може бути заводський брак.

Читайте також: Hyundai Group відмовляється від розробки нових традиційних двигунів

У відомстві повідомили, що наразі розпочато "інженерний аналіз" близько 3 млн автомобілів, який дозволить оцінити, серед іншого, ефективність відгуків, ініційованих двома виробниками. Технічний аналіз — це наступний крок у цьому процесі, який може призвести до відзивної кампанії, хоча іноді NHTSA закриває подібні розслідування, не вимагаючи якихось дій.

Представники компанії Hyundai вже заявили, що продовжують співпрацювати з NHTSA щодо загоряння двигунів. У KIA, своєю чергою, поки не дають детальних коментарів щодо цієї ситуації.

Наразі відомо, що ці дві південнокорейські компанії погодилися на рекордний штраф у розмірі 210 млн доларів у 2020 році після того, як регулюючі органи повідомили, що вони не змогли своєчасно відкликати 1,6 млн авто через проблеми із силовими установками.