ŠKODA розкрила інформацію про спортивний кросовер: Відео

Топовий спортивний ŠKODA KODIAQ покажуть на Паризькому автосалоні 2018 року. Обіцяють, що він стане найпотужнішою дизельною ŠKODA в історії.
ŠKODA розкрила інформацію про спортивний кросовер: Відео

ŠKODA KODIAQ RS

logo13 вересня 2018, 18:10
logo0
logo0 хв
РЕКЛАМА

ŠKODA розкриває деталі про новий ŠKODA KODIAQ RS перед офіційною світовою прем'єрою на Паризькому автосалоні 2018. На відео ŠKODA можна побачити повністю світлодіодні фари автомобіля, віртуальну панель і нову динамічну систему звуку, яка підкреслює спортивний характер ŠKODA KODIAQ RS.

Читайте також: Новий Mercedes-Benz GLE 2019: порівняємо з попередником

ŠKODA KODIAQ RS має найпотужніший дизельний двигун в історії ŠKODA (176 кВт, 240 к.с.), а також повний привід і адаптивну підвіску, які роблять позашляховик першим високопродуктивним автомобілем марки розробленим спеціально для спортивного режиму водіння. Динаміка автомобіля підкреслена світлодіодними фарами з кристалічним ефектом, які входять в стандартну комплектацію, і характерним дизайном для позашляховиків ŠKODA. На відео зображено новий колір Race Blue, який вперше доступний для лінійки SUV ŠKODA.

До стандартного обладнання ŠKODA KODIAQ RS входить індивідуально настроювана віртуальна панель в карбоновому оформленні. "Спорт" – п'ятий варіант компонування дисплея, на додаток до вже знайомих чотирьох, в якому лічильник оборотів двигуна і спідометр відображені в центрі.

KODIAQ RS – перша в історії модель ŠKODA пропонує Dynamic Sound Boost. Ця складна система використовує дані бортового комп'ютера автомобіля і регулює звук двигуна в залежності від обраного режиму руху. В результаті водій отримує величезне задоволення від звуку працюючого двигуна і, додатково, інформацію про режим роботи двигуна.