Компактний автокемпер перетворюється на двоповерховий будинок: відео

У мережі показали автофургон, який перетворюється на двоповерховий будинок. Незвичайний проект розробив американський стартап Wildlderwise.
Компактний автокемпер перетворюється на двоповерховий будинок: відео
logo30 травня 2023, 11:01
logo0
logo0 хв

Компактний будинок на колесах можна легально перевозити дорогами загального користування. При цьому житло обладнане технологіями, за допомогою яких шестиметровий кемпер збільшується в розмірах, досягаючи житлової площі більш ніж 90 квадратних метрів.

Читайте також: Найшвидший у світі будинок на колесах виставлено на продаж

Розробники обладнали шестиметровий автокемпер пневмосистемою, яка підіймає верхню частину конструкції, збільшуючи внутрішній простір.

У житловому відсіку трансформера знаходиться двоспальне ліжко, кілька шаф, вітальня, повноцінна кухня з раковиною, плитою, холодильником та посудомийною машиною. Крім того, в автобудинку є повнорозмірна душова кабіна, бак із запасом води та пара батарей, що забезпечують житло електроенергією.

У результаті трансформації внутрішній простір мініатюрного кемпера збільшується до 92 квадратних метрів. Придбати двоповерховий автобудинок, який можна транспортувати дорогами загального користування, можна за 85 000 доларів.