Mercedes-Benz X-Class Storm Edition: буревісник чорної п'ятниці

З фірмовим тюнінгом від Mercedes, X-Class перетворився на блискавичний пікап, з яким можна встигнути на усі розпродажі у місті та за його межами.
Mercedes-Benz X-Class Storm Edition: буревісник чорної п'ятниці

ФОТО: Mercedes-Benz|

Пікап Mercedes-Benz X-Class Storm Edition

logo21 листопада 2018, 15:10
logo0
logo0 хв

Підрозділ Mercedes-Benz з США підготував особливий пікап для “чорної п'ятниці”: X-Class Storm Edition.

Також цікаво: Не пристібайте дитину у автокріслі, якщо вона у зимовій куртці

Особлива модифікація X-Class Storm Edition створена на основі моделі X250d Power, яка оснащується 190-сильним 2,1-літровим дизельним двигуном з автоматичною коробкою передач.

Фото: Mercedes-Benz X-Class Storm Edition / Mercedes-Benz

Особливістю Storm Edition є кришка вантажного відсіку, графіка у вигляді блискавок в задній частині автомобіля, а також чорна дуга безпеки за кабіною. Шкіряне оздоблення салону, навігаційна система, камера заднього виду, світлодіодні фари та 19-дюймові диски входять в оснащення цієї версії.

Також пікапу виділили нові підніжки, бризковики та тканинні килимки в салоні. На додачу дилери запропонують ще й 2-годинну програму навчання водінню на бездоріжжі. Є нюанс: купити X-Class Storm Edition не можна, лише узяти в 3-річний лізинг.


Фото: Mercedes-Benz Vito Black Friday / Mercedes-Benz

Кому не потрібен пікап, ті можуть придивитися до фургона Mercedes-Benz Vito в особливій версії Black Friday. Машину запропонують в зі спортивним обвісом і сірими шильдиками. Мінівен також пропонується виключно у лізинг на 4 роки.

Також цікаво: Champagne Carbon ƎB.01 для Bugatti: пити й не п'яніти