Міністерство енергетики повідомляє про критично малий запас пального

Запаси різних видів пального мінімальні, оскільки зберігається загроза повітряних атак на нафтобази та інші місця зберігання пального.
Міністерство енергетики повідомляє про критично малий запас пального
logo16 травня 2023, 17:30
logo0
logo0 хв
РЕКЛАМА

У разі припинення надходжень нафти і нафтопродуктів потребу в них Україна зможе задовольняти максимум на 30 днів. Про це повідомляє Міністерство енергетики.

Читайте також: Збільшення податків на пальне: на скільки подорожчає та шо пропонують учасники ринку

За словами Колісника, необхідно створити мінімальні запаси нафтопродуктів в обсязі до 90 днів середньодобового чистого імпорту.

"Сьогодні у разі припинення надходжень нафти і нафтопродуктів потребу в них країна зможе задовольняти протягом не більш як 10-30 днів за рахунок власного видобутку та наявних запасів. Цього критично мало, враховуючи усю підступність ворога, з яким ми маємо справу, не можна виключати ризику чергової спроби позбавити нас пального", - зазначив він.

Такі заходи передбачає законопроект № 9024, що визначає основні правові, організаційні та фінансово-економічні засади створення і функціонування в Україні системи мінімальних запасів нафти та нафтопродуктів. Документ обговорюється в парламенті.