В результаті приєднання Mitsubishi до альянсу Renault-Nissan на Mitsubishi чекають серйозні зміни. Найголовніша – попри зростання продажів в США, вона може залишити ринок Америки.

Річ у тім, що відповідно до нової стратегії альянсу Mitsubishi відповідатиме за Південно-Східну Азію, Австралію та Нову Зеландію. Тому на інших ринках, зокрема і в Європі та Китаї, Mitsubishi скоротить присутність, віддавши ці ринки Renault та Nissan. Про це йдеться у програмі "Авто24" на 24 каналі.

Зверніть увагу Гнучкі диски, які не бояться ям: що відомо про новинку від Michelin і Maxion Wheels

До того ж, зараз у Mitsubishi доволі немолодий модельний ряд, який, наприклад, базується на кросоверах Outlander, ASX, Eclipse Cross. А новий Outlander, який покажуть вже у 2020 році, стане технічним клоном Nissan X-Trail.

Саме для того, аби уникнути внутрішньої конкуренції з Nissan – моделі розведуть на різні ринки. В Україні ж Mitsubishi пропонує ще й пікапи L200 та позашляховики Pajero Sport. Однак вони теж виготовлені на заводах Південної Азії.

паджеро
Pajero Sport / Фото mitsubishi-pajero-sport

Також у випуску:

Єгипет нарощує видобуток природнього газу в Середземному морі. В країні оголосили про повне самозабезпечення цим пальним. Найближчим часом планують подвоїти кількість газових заправок і перевести на ГБО усі автомобілі в країні.

Концерн Fiat Chrysler продовжує судитися з індійською компанією Mahindra через модель позашляховика Roxor, який продається на американському ринку.

Дивіться відео програми "Авто 24":