Митники не пропустили Mercedes-Benz G-Class за заниженою ціною

Митники не пропустили майже новий Mercedes-Benz G-Class митна вартість якого згідно наданих документів складала майже вдвічі менше, ніж його реальна ринкова вартість.
Митники не пропустили Mercedes-Benz G-Class за заниженою ціною
logo2 травня 2018, 16:00
logo0
logo0 хв

Співробітниками Департаменту організації протидії митним правопорушенням та міжнародної взаємодії ДФС під час проведення контрольних заходів у зоні діяльності Львівської митниці ДФС попереджено факт незаконного ввезення на митну територію України елітного транспортного засобу з порушення митних правил.

Читайте також: Чому зараз варто купувати автомобіль на єврономерах

Так, до відділу митного оформлення «Скнилів» митного поста «Західний» Львівської митниці ДФС, громадянином України задекларовано транспортний засіб Mercedes-Benz моделі G350d Limited Edition, як такий, що був у використанні та має технічні пошкодження. Відповідно до поданих громадянином документів, вартість автомобіля визначено 49 тис. євро.

Читайте також: На кордоні посилили контроль за «євробляхами»

Разом з тим, на підставі отриманої Департаментом організації протидії митним правопорушенням та міжнародної взаємодії оперативної інформації від німецьких колег та проведеного митного огляду встановлено невідповідність заявлених даних щодо технічного стану та реальна вартість вказаного автомобіля в свою чергу складає близько100 тис. євро. Сума недоборів митних платежів становить 500 тис. гривень.

Читайте також: Выбираем автомобиль в Польше: лучшие сайты для поиска

На даний час Львівською митницею ДФС складено протокол про порушення митних правил за статтею 483 Митного кодексу України. Автомобіль вилучено на склад митниці.