МСТБУ оголосило список компаній-лідерів автострахування. Також стало відомо, що за другий квартал поточного року автомобілісти витратили на страхування на 20% більше грошей.

Лідерами за кількістю укладених договорів і сумою премій за підсумками 2 кв. 2020 стали ОРАНТА НАСК, TAS Insurance Group та UPSK Страхова компанія.

Читайте також: Який штраф за їзду без страховки

Трійка лідерів за цим показником залишається незмінною декілька кварталів поспіль, змінюються лише позиції компаній-лідерів.

Загалом, у 2 кв. 2020 р. кількість укладених договорів #ОСЦПВ склала 2,26 млн. шт.,що майже співпадає з показником за аналогічний період минулого року. Сума страхових платежів становить 1,61 млрд. грн. (+19,9%).

Страховики ОСЦПВ врегулювали понад 30,3 тис. вимог постраждалих в ДТП, цей показник скоротився на 8,7% у порівнянні з другим кварталом 2019 року, а сума виплат залишилась практично незмінною (-1%) і склала майже 602 млн. грн. Зниження кількості врегульованих вимог відбулось внаслідок скорочення кількості #ДТП у 2 кв. 2020 року у зв’язку із запровадженням карантину.

Читайте також: У який строк страхова компанія має виплатити компенсацію