Власник Tesla Cybertruck обстріляв новеньке авто із пістолета-кулемета та дробовика. Кузов пікапа витримав випробування.

У США розстріляли на камеру щойно придбаний електричний пікап Tesla Cybertruck. Таким чином його власник вирішив перевірити броню авто. Відео з обстрілом він опублікував на своїй сторінці в соцмережі Х.

Читайте також: Різнокольорових Tesla Cybertruck стає все більше: в мережі з’явилось відео з червоним електричним пікапом

Американський блогер Едін Росс недавно отримав електромобіль Tesla Cybertruck і взявся випробувати його. Як відомо, кузов пікапа виготовлений із товстої сталі, яку розробники називають куленепробивною.

Саме це твердження і вирішив перевірити блогер. Спочатку він розстріляв Tesla Cybertruck із пістолета-кулемета калібром 9 мм, а згодом використав дробовик. Пікап непогано витримав усі влучання: на дверях, звичайно, залишилися сліди від куль, але кузов не був пробитий.

Звичайно, електромобілю знадобиться ремонт, проте Tesla Cybertruck не зазнала серйозних пошкоджень і здатна пересуватися самостійно. Цікаво, що настільки міцний кузов Tesla Cybertruck погано захищений від корозії. Він може заіржавіти після незначного дощу.