Новий Jeep Wrangler вже в Україні

В Україні стартували продажі нового покоління Jeep Wrangler. Технічно автомобіль зазнав безліч змін, але його філософія залишилася колишньою – це справжній позашляховик готовий до пригод.
Новий Jeep Wrangler вже в Україні
logo4 жовтня 2018, 10:03
logo0
logo0 хв

Зовнішність у нового Wrangler підкреслено груба, але в ній просвічуються сучасні технології. Брутальні петлі капота і дверей, знімний дах і абсолютно плоске лобове скло поєднуються з сучасною діодної оптикою, яка теж виконана в брутально-військовому стилі.

Читайте также: Як утеплити моторний відсік і чи варто це робити

Тепер під капотом встановлений бензиновий 2-літровий двигун з двома турбінами. Він володіє потужністю 272 к.с. і видає 400 Нм крутного моменту. Класичний 8-ступінчастий "автомат" передає ці зусилля через "разатку" на нерозрізні мости з блокуваннями. Прохідність у нового Wrangler чудова.

У салоні Jeep Wrangler також нарочито брутальний. Але сучасні технології йому не чужі. Підтверджує це 8,4-дюймовий тач-скрін монітор з масою можливостей.

В Україні новий Jeep Wrangler доступний в 3-х і 5-дверних версіях в комплектаціях Sport, Sahara і Rubicon. Прайс стартує від 1 403 000 грн. Ціни на 5-дверні версії починаються з 1 581 000 грн. Краще за всіх підготовлена до бездоріжжя модифікація Rubicon обійдеться в 1 767 000 грн.