OldCarLand по-новому: осінь-2018 на ВДНГ

Осіння виставка ретроавтомобілів OldCarLand стартувала в Києві. Цього разу сотні ексклюзивних автомобілів і тисячі глядачів чекають на території виставкового центру ВДНГ.
 OldCarLand по-новому: осінь-2018 на ВДНГ

ФОТО: Авто 24|

OldCarLand по-новому: осень-2018 на ВДНХ

logo28 вересня 2018, 15:23
logo0
logo0 хв

Власники авто- і мотораритетів, двічі в рік традиційно збираються на фестиваль техніки OldCarLand, за кілька років встигли звикнути до колишньої локації – Музею авіації. Однак цього разу організатори обрали нове місце – Національний комплекс “Експоцентр України – ВДНХ”.

Нова локація насправді не така вже й нова для автомобільного співтовариства – на початку 2000-х тут проводилися перші українські автомобільні виставки – міжнародних автосалонів SIA, неймовірно популярні і масові навіть за теперішніми мірками.

Читайте також: Що сьогодні модно колекціонувати: неймовірно рідкісні екземпляри

У п'ятницю 28 вересня найбільший в Україні фестиваль техніки “OldCarLand-201-осінь” вже відкрив свої двері для власників унікального транспорту і для публіки. Експонати звозять до Києва з усієї країни, з приватних колекцій і відкритих музеїв, аж до танків Т-34 і артилерійських тягачів.

Захід триватиме 28 – 29 – 30 вересня, як завжди, організатори зібрали багато нових, раніше не представлених публіці автомобілів і мотоциклів. На момент написання матеріалу багато з найцікавіших експонатів вже заїхали на майданчики

Читайте також: Як правильно вкласти гроші в ретроавтомобіль