Парцхаладзе пропонує будувати багатоповерхові гаражі в центрі Києва

Українські чиновники завжди дбають про інтереси громадян, саме тому вони говорять про втілення нових ідей, таких, як Hyperloop та багатоповерхові автоматизовані гаражі.
Парцхаладзе пропонує будувати багатоповерхові гаражі в центрі Києва
logo7 серпня 2018, 13:30
logo0
logo0 хв

Заступник міністра в Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Лев Парцхаладзе, вважає що для зміни життя людей на краще необхідно оновити Державні будівельні норми. Про це чиновник написав на своїй сторінці у FB.

Читайте також: Шулявський міст перекриють на півтора роки

“Ми пропонуємо ввести нову зміну в ДБН «Автостоянки і гаражі для легкових автомобілів» щодо можливості проектування автоматизованих гаражів”, пише він. «”Світ не стоїть на місці і поступово переходить на автоматизацію усіх можливих процесів, зокрема і будівництво впроваджує Сучасні будівельні норми”, вважає пан Парцхаладзе.

На його думку автоматизовані стоянки більш зручні, ніж звичні гаражі. По-перше, для їх розміщення потрібно набагато менше простору ніж для звичайних чи механізованих парковок, тому їх можна розміщувати, наприклад, в центральних районах великих міст. По-друге, це економія часу водіїв завдяки автоматичному процесу в’їзду та виїзду автомобіля на місце для паркування.

Очевидно, що створення таких стоянок дасть чиновникам право (хоча б моральне) зносити звичні гаражі у великих містах і торгувати землею під забудову.
Нагадаємо, що недавно київська влада намагалась знищити гаражі на вулиці Туполева.

Власники гаражів у відчаї, щоб привернути до себе увагу, перекрили рух для автомобілів. Один з невдоволених водіїв почав стріляти в протестуючих та прострелив літньому чоловіку ногу.