Поліція застрахує патрульні автомобілі лише в наступному році

Департамент патрульної поліції НПУ хоче в 2019 році купити поліси КАСКО для службових автомобілів. Зараз патрульні поліцейські ремонтують іномарки за рахунок бюджету, а якщо пошкодження значні, то їх зовсім не ремонтують.
Поліція застрахує патрульні автомобілі лише в наступному році
logo1 жовтня 2018, 10:59
logo0
logo0 хв

В автопарку поліції є гібридні Toyota Prius (1 182 екз.) і Mitsubishi Outlander (238 екз.), куплені на гроші, отримані по "Кіотському протоколу". На початку поточного місяця в ремонті перебувало 146 "Пріусів" і три "Аутлендери".

Читайте также: Поліція витратить 4 млн гривень на ремонт патрульних Toyota Prius

На ремонт гібридних поліцейських автомобілів немає фінансування. Тому частину машин патрульні поліцейські ремонтують самі, в тому випадку, якщо це можливо. Якщо поломки серйозні, то машини взагалі не ремонтують. Проте, поліція стверджує, що машини ремонтують за рахунок страхових компаній і бюджетних коштів.

В результаті ефективність гібридних машин по скороченню викидів СО2 дуже невелика. Так, Prius знизили викид CO2 всього лише на 3% від запланованого, а Outlander – на 5%.

Зараз у патрульних поліцейських автомобілів немає КАСКО. Ця ситуація має змінитися наступного року. Департамент патрульної поліції каже, що на початок 2019 року запланована покупка КАСКО для патрульних машин.