Porsche відкликає майже 200 тисяч машин через проблеми з фарами

На чотирьох моделях Porsche виявили прикрий дефект, який може призвести до засліплення зустрічних водіїв.
Porsche відкликає 200 тисяч машин  - Auto24
logo19 вересня 2022, 08:58
logo0
logo0 хв

У травні автовиробник виявив, що на деяких автомобілях відсутні ковпачки, які закривають механізм горизонтального регулювання фар. Після аналізу з'ясувалося, що несправність глобальна: проблема може бути характерною для 193 259 спорткарів, кросоверів та седанів Cayman S, Macan, Cayenne та Panamera, випущених у період з 2002 по 2019 рік.

Читайте також: У Porsche розповіли, коли з’явиться електрична Panamera

Причина масового відкликання - можлива невідповідність автомобілів Porsche федеральним стандартам безпеки США. У разі ненавмисного втручання у регулювання світла фари ближнього світла можуть сліпити зустрічних водіїв, що є неприпустимим.

Власникам машин, які потрапляють у групу ризику, доведеться позапланово відвідати сервіс. Porsche почне повідомляти власників з 29 жовтня. Дилери німецької марки вже знають проблеми. Усунути несправність просто: механіки перевірять фари і додадуть кришку, що герметизує механізм регулювання фар.

Для Porsche поточний відгук - вже третя глобальна кампанія відкликання за неповні п'ятнадцять місяців. Раніше цього року автовиробник вирішив захистити спорткари сімейства 718 від недопалків, а в липні минулого року масштабний відгук стосувався електрокарів Taycan.