Працівник автосервісу взяв покататись поліцейський спорткар і влаштував на ньому спецоперацію

Остаточні наміри чоловіка залишаються неясними, оскільки йому завадив довести справу до кінця справжній поліціянт.
Працівник автосервісу взяв покататись поліцейський спорткар і влаштував на ньому спецоперацію - 19 січня 2022 - Auto24
logo19 січня 2022, 18:19
logo0
logo0 хв

Співробітника дилерського центру Acar у Джексонвіллі, штат Флорида, був заарештований за те, що він видавав себе за працівника поліції на службовому Chevrolet Camaro. Автомобіль перебував у ремонті на СТО, звідки сервісмен незаконно його “позичив”.

Жовтий Chevrolet Camaro належить сусідньому відділу поліції міста Грін Коув Спрінгс – це один з автомобілів під прикриттям, без видимих ознак службового авто, які зазвичай мають патрульні машини.

Поліція Джексонвілля помітила водія автомобіля, який зупинив іншу машину. Офіцер, не знаючи, що відбувається щось небезпечне, почав сповільнювати хід і тягнутися позаду Camaro, щоб допомогти з ситуацією. Але як тільки він це зробив, Chevrolet почав дуже швидко віддалятись. Поліцейському це видалось підозрілим, тож він перевірив номери автомобіля і встановив, що службовий спорткар використовується незаконно.

Наразі 42-річного працівника автосервісу, на ім’я Фернандо Торрес, звинувачують у незаконному використанні спецсигналів та видаванні себе за посадову особу – останнє є тяжким злочином.