Правосуддя по-техаськи: злодій намагався вкрасти машину з дітьми і отримав кулю в голову від матері

"Я не вбивця, але я маю право захищати те, що мені дорого".
Правосуддя по-техаськи: злодій намагався вкрасти машину з дітьми і отримав кулю в голову від матері

ФОТО: eBay|

Напис на плакаті: Обережно, ми не дзвонимо у службу спасіння

logo9 липня 2018, 12:40
logo0
logo0 хв

Мешканці американського штату Техас славляться своєю любов’ю до вогнепальної зброї і вмінням захищати своє. Саме в такої жінки нерозважливий злодій вирішив вкрасти машину.

Інцидент стався близько 10 години вечора 4 липня – День Незалежності США, у місті Даллас, штат Техас, повідомляє BBC. На автозаправній станції, розташованій на перетині федеральної автостради №35 і Кемп-Уісдом-роуд, місцева жителька Мішель Букер-Хікс під час оплати за щойно залите у бак Subaru Tribeca пальне, помітила, що в машину на місце водія сідає невідомий чоловік. Вона одразу ж кинулась до нього, встигла сісти на переднє пасажирське місце від'їжджаючої машини і почала кричати на викрадача, вимагаючи, аби він зупинився.

Також цікаво: Автовикрадачі хотіли поцупити машину в копа, коли він був всередині (відео)

Чоловік вимоги нахабно ігнорував, і тоді Мішель дістала з бардачка пістолет і вистрілила водієві в обличчя. Поранений викрадач направив машину в сторону узбіччя і врізався в огорожу.


Фото: Subaru Tribeca після того, як жінка зупинила викрадача / CBS

Прибула на місце ДТП поліція відправила викрадача в лікарню – куля пройшла під його правим оком, лікарі оцінюють стан чоловіка як важкий, але стабільний.


Фото: Зловмисником виявився 36-річний Рікі Райт, раніше неодноразово судимий за різні злочини / Dallas Police Department

Відважній Мішель Букер-Хікс поліція не висунула жодних звинувачень, адже за місцевими законами вона нічого не порушила: жінка має лінцензію на зберігання вогнепальної зброї у машині і використала пістолет на законних підставах. “Я турбувалася нема про машину, а про своїх дітей. Я не вбивця, але я маю право захищати те, що мені дорого”, – заявила Мішель у інтерв’ю телеканалу Fox 4.

Також цікаво: Смертельна небезпека: жінка дивом залишилась ціла після "зустрічі" з байком (відео)