Провідний інженер покинув Tesla

Провідний інженер американського автовиробника Tesla покинув компанію. Це найбільша втрата за останні кілька років.
Провідний інженер покинув Tesla
logo3 липня 2018, 10:48
logo0
logo0 хв
РЕКЛАМА

Даг Філд, який займав пост віце-президента по інженерній роботі, не повернеться зі своєї тривалої відпустки, в яку він пішов на початку травня поточного року. Як очікувалося, він повинен був знову вийти на роботу через шість тижнів, однак цього так і не відбулося.

Читайте також: Вантажівка Tesla Semi матиме функцію "Шалений Макс"

У Tesla підтвердили, що Філд більше не є співробітником компанії і через п'ять років роботи в ній готовий "рухатися далі". Даг Філд став однією з найпомітніших втрат в керівному складі Tesla за останні два роки.

Філд працював в Tesla з 2003 року і, будучи провідним інженером, відповідав за виробництво електромобілів. За даними газети, саме він зміг спростити інженерну конструкцію машини Model 3, домігшись таким чином зниження витрат на її складання, що дозволило зменшити підсумкову вартість.

У неділю глава Tesla Ілон Маск заявив, що обсяги випуску нових електромобілів Model 3 досягли цільового показника в розмірі 5 тис. Машин на тиждень. За словами Маска, в наступному місяці компанія розраховує підвищити його до 6 тис.

Читайте також: Tesla відмовляється від співробітників – усю роботу виконуватимуть роботи

Раніше агентство Reuters повідомило, що робота над останніми з 5 тис. Автомобілів Model 3 була завершена на підприємстві Tesla під Фрімонті (штат Каліфорнія) в минулу неділю. У компанії розраховували вийти на такий рівень виробництва ще в кінці 2017 року, однак через серію проблем в технологічному процесі це не вдавалося.

Як відзначило агентство, залишається неясним, чи зможе Tesla підтримувати такі темпи в довгостроковій перспективі.