Smart виявився під загрозою зникнення

Бренд Smart, що випускає міські мікромашини, опинився під загрозою зникнення. Партнерська угода компаній, які його створили, може бути розірвана.
Smart виявився під загрозою зникнення
logo26 жовтня 2018, 08:19
logo0
logo0 хв

Компанія, заснована Daimler і годинникарями Swatch, зараз знаходиться в партнерстві з французькою Renault. Але французи подумують припинити співпрацю. Про це повідомляє журнал Automobile.

Читайте також: Оновлена Skoda Fabia вже в Україні: Фото

За даними видання, Renault планує вийти з партнерства, коли нинішні моделі Smart підійдуть до кінця свого життєвого циклу. Відбудеться це не раніше 2026 року. Саме до цього часу Smart планує завершити свою трансформацію і перетворитися в повністю електричний бренд.

В даний момент Smart випускає моделі ForTwo і ForFour, які побудовані на тій же архітектурі, що модель Twingo компанії Renault. Відзначимо також, що 9,7% Daimler належить концерну Geely, який при нагоді може скористатися ситуацією – компанія знає, як продавати мікро-електрокари. Джерела видання вважають, що якщо Renault вийде з угоди, то Daimler просто ліквідує бренд, хоча і не виключають, що Mercedes-Benz займеться його розвитком самостійно.