Спорткари на снігу: з Lamborghini зробили танк на гусеницях

Кілька американських ентузіастів спромоглися поставити Lamborghini Aventador на справжні гусениці. Щоправда, це були спеціальні блоки, які встановлюються на кожне окреме колесо.
Спорткари на снігу: з Lamborghini зробили танк на гусеницях
logo28 лютого 2021, 14:03
logo0
logo0 хв

Люди вважають, що суперкар і глибокий сніг – речі несумісні. Проте американці довели протилежне.

Також цікаво: умілець з Тернопільщини змайстрував гусенечний всюдихід

Як вдалось встановити гусениці

Американці пояснили, що для цього довелося окремо встановлювати спеціальні кріплення на підвіску машини. "Це було доволі непросто, встановити нове "взуття", і при цьому не пошкодити машину" – зауважили вони. Інсталювання таких гумових стрічок дозволило збільшити кліренс Авентадора.

Візуально він збільшився на майже 30 сантиметрів. Під час випробувань купе кілька разів застрягло в снігу глибиною 45 сантиметрів. Авто діставали пікапом Jeep Wrangler, який теж був на гусениці.


Jeep Wrangler та Lamborghini на гусеницях / Фото сайту AutoEvolution.com

Водій виявив проблему з коробкою передач

При їзді по снігу виявилося, що однодискова роботизована коробка передач Lamborghini не здатна працювати повноцінно у таких умовах. Водію не вдалось змінити передачу вище 1, хоч ентузіасти сподівалися на більше від 6,5-літрового мотора V12 на 700 кінських сил.

Lamborghini Aventador на гусеницях: відео

Перший спорткар на снігу: дивіться відео

Також у випуску:

Нова модель від Lego в залежності від виконання може бути або Porshe 911 Targa, або 911 Turbo. Набір складається з 1 458 деталей. Знявши дах та змінивши задню частину моделі, можна перетворити 911 Targa на 911 Turbo. Процес створення моделі вівся у тісній співпраці з Porshe, щоб іграшка вийшла максимально схожою на оригінал.

Дивіться випуск "Авто24" на 24 каналі: відео