Toyota готується випустити на ринок новий позашляховик

Toyota придумала назву для нового позашляховика. Японська компанія вже запатентувала ім'я Grand Highlander.
Toyota готується випустити на ринок новий позашляховик
logo11 січня 2021, 11:09
logo0
logo0 хв

Компанія Toyota запатентувала нову назву Grand Highlander - інформація про це з'явилася в базі Відомства з патентів і товарних знаків США (USPTO). З великою часткою ймовірності, мова йде про новий позашляховик, який перевершить за габаритами Highlander.

Читайте також: Toyota закрила заводи через нову версію коронавірусу

У нинішній модельній лінійці бренду Highlander залишається найбільшим автомобілем з несучим кузовом - він досягає в довжину 4,9 метра, і за габаритами його перевершують тільки рамні Sequoia і Land Cruiser. Швидше за все, найближчим часом Toyota розширить лінійку позашляховиків за рахунок Grand Highlander. На підтримку цього припущення говорить і те, що автовиробник має намір в 2022 році перенести збірку Sequoia з заводу в Індіані, де в тому числі випускають Highlander, в Техас, звільнивши тим самим потужності для нової моделі.

Поки Toyota офіційно не підтвердила появу нової моделі. Ймовірно, її можуть розсекретити протягом 2021 року. Highlander в свою чергу користується популярністю в США: наприклад, за 2019 рік у країні продали 239,4 тисячі таких позашляховиків, а за 11 місяців 2020 року - майже 185,5 тисячі примірників.